МАРШРУТАМИ  ІСТОРІЇ

В одному із районів міста, на Черемушках, знайшов своє затишне місце, серед квітучих дерев заклад дошкільної освіти №50 "ПЕРЛИНКА", який понад 55 років постійно відчиняє двері маленьким "чомусикам".

НАШІ ДІТИ - НАЙДОРОЖЧИЙ СКАРБ НА СВІТІ!

НЕВГАМОВНІ І ЦІКАВІ.

БІЛІ, ЧОРНІ І РУСЯВІ

ВАНІ, ПЕТРИКИ, МАРИНКИ -

ЛЮБЛЯТЬ ВСІ СВОЮ "ПЕРЛИНКУ"!

Дошкільний навчальний заклад заснований в 1965 році ВО "Дніпродзержинською швейною фабрикою" як дошкільний навчальний заклад №64 "ЧЕРВОНА ШАПОЧКА"

В 1996 році установу передано до комунальної власності міста.

В 2003 році затверджено художньо-естетичний напрямок роботи дошкільного навчального закладу.

В 2004 році заклад реорганізовано в дошкільне відділення "Перлинка" навчально-виховного комплексу "Загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний залад" №13.

В 2019 році заклад реорганізовано в Комунальний заклад "Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №50 "Перлинка"

ТВОРЦІ ІСТОРІЇ  ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

1965-1976р.р. перша завідуюча КОВАЛЕНКО ЛЮБОВ ЛУКІВНА, нагороджена нагрудним знаком"Відмінник народної освіти".  Згодом продовжує свою педагогічну діяльність інспектором УОіН.

1976-2013р.р. очолює колектив завідуюча ТЮТЮННИК ВІРА ВАСИЛІВНА", майстер-педагогЗа роки педагогічної діяльності нагороджена нагрудним знаком  "Відмінник народної освіти", "Ветеран праці", має педагогічне звання "вихователь-методист" На протязі 37 років мудра, чуйна, працьовита жінка, вимогливий керівник, згуртувала навколо себе весь колектив, небайдужих до своєї справи та вихованні дітей.

2013-2018р.р. очолює колектив заступник директора з дошкільної освіти БУЛЛО ЛІЛІЯ ВАСИЛІВНА. За сумлінну працю на освітянській ниві нагороджена грамотою ДГП Кам'янської міської ради - 2008, 2014р.р., Подякою міського голови- 2016р., грамотою ОДА - 2018р.

Методичну службу професійно та майстерно здійснювали досвідчені методисти ЛОКТЄВА Н.Я., ПАШКОВА Л.А., КОБЄЛЄВА В.С. В становленні дошкільного закладу значний вклад у справі навчання і виховання маленьких "пізнайок" внесли педагоги і наставники, які в свій час обрали правильну життєву дорогу: СТЕПОВА А.П., БАБЕНКО Г.М., СІДЄЛЬНІКОВА Л.М., НОСЕНКО Л.М., МІСЮРА В.В. -"Ветеран праці", ГРУЗІНА С.С., БЕРЕЗНЯК З.П., ШЕРЕМЕТ Т.Т., БУРЛАКОВА В.А., практичний психолог ТЯПУНОВА М.І.

Перші цікаві свята та розваги проводила досвідчена майстриня своєї справи, музичний керівник ЧЕРНЕЦЬКА Н.А. Далі свої таланти почали проявляти енергійні жінки РАДОМСЬКА О.В., РУДЗІК В.В., ШАВЛО Л.М.

В закладі створювали затишок і працівники обслуговуючого персоналу: ШМАТОВИЧ К.А., ЧЕКАЛОВА Г.Є., КАСЯНКО В.Ф., ПОЛІКАРПЧУК Н.Є., ЛИСЕНКО В.С., ШАПОВАЛ П.І., ВАСИЛЕНКО Г.С., ЛУКАШЕНКО В.П., СУДАК Н.Ф., ТРУБІЛКО В.Є., БЄЛЯВЦЕВА В.М., УДОВЕНКО А.В., МОСКАЛЕНКО М.С., КРЮЧКОВА Н.А.,  ЦАБЕРЯБА Г.А., ЖЕМИРЯ І.П., ЗДОР А.С.. За здоров'я дітей турбувались старші медсестри: ШАПОВАЛ Н.І., КЛИМЕНКО О.С..

З квітня 2019 року  заклад дошкільної освіти очолила директор КИРСАНЬ ОЛЕНА МИРОСЛАВІВНА, відповідальна, цілеспрямована, яка намітила плани та вдумливо втілює їх в життя закладу. Має вищу освіту, кваліфікаційну категорію "спеціаліст першої категорії", за сумлінну працю на освітянській ниві нагороджена Грамотами ДГП Кам'янської міської ради в 2016, 2017р.р., Грамотою виконавчого комітету Кам'янської міської ради, 2017р., Грамотою ОДА, 2018р.

Поряд з керівником творчо, віддано працюють наші педагоги: вихователь-методист БЄСЄДІНА А.П., практичний психолог КОЛЕСНИК М.М., вихователі- ВОЛКОВА Л.В., ЖУК Т.В., БУРЛАКОВА О.В., РУДЬКО В.А.,  ЧУЙКО Т.О.,  ПОТАПЕНКО О.Г., РУДЬ К.Ю., НАГОГА К.Л., СВЯТОДУХ Л.М., УЛІТУШКІНА О.А..

В чарівність музики, творчості, залучають малят до світу мистецтва музичний керівник ІЛЬЯНОВА М.В., ТЮТЮННИК Т.М.  та керівник гуртка ПУДОВА Л.В..

Фізичним вихованням зацікавлює дошкільнят енергійна дівчина, інструктор з фізичного виховання ІЛЬЇНА Я.О..

Довгі роки за здоров'ям дітей піклуються старша медична сестра АЛЯБ'ЄВА Л.Ф.,  сестра медична з дієтичного харчування НОСОВА Ю.В.На протязі багатьох років відповідає та поповнює матеріально- технічну базу завгосп ЛУЦЕНКО С.В.

Майстрами своєї справи та добропорядністю відзначаються працівники  головний бухгалтер  ЖУГАН Л.В., помічники вихователів МИЛАЄНКО Л.В, НАУМЕНКО В.Р.,СКОРИК І.Ю., ЛИТВИН С.В., , ТЮТЮННИК Л.М., ХОЛШЕВНИК О.В., ШАПОЧКІНА А.В., ТОПОЛЬ О.В.,  працівники кухні - БАШЛИК І.В., КАРПЕНКО В.О.,ЗЕМЛЯНА О.М., кастеляна - НАГОГА К.Л., комірник  -  КАТКОВА Т.О. працівник пральні  -ПАНАСЮК В.В. , сторожа - МІЛАЄНКО О.М., ПРОСКУРІНА Т.М., ДЖУГАМАЛІЄВА В.О., двірник - БУЛАЙ Н.А.

Вже багато років ЗДО №50 "ПЕРЛИНКА" у своєму мікрорайоні має заслужений авторитет. Батьки прагнуть, щоб їхні діти відвідували саме цей садок, а самі маленькі господарі затишної дитячої країни залюбки приходять сюди щодня. Працівники закладу дбають про те, щоб малюкам було затишно і весело, створюють умови для творчого розвитку дітей, зміцнення їх здоров'я.

Готові із року в рік приймати нових маленьких друзів, розділяти з ними їх радощі та турботи, зігрівати теплом їх маленькі серця.