Консультпункт

Для вас, батьки!

У  ЗДО №50 «Перлинка» діє Консультативний пункт для батьків або осіб, які їх замінюють.

Головні завдання консультативного пункту:

· надання всебічної допомоги сім’ї і розвитку, вихованні та навчанні дітей, які виховуються в умовах сім’ї, відповідно до їхніх задатків , нахилів, здібностей індивідуальних психічних та фізичних особливостей, культурних потреб;

· сприяння соціалізації дітей дошкільного віку, які виховуються в умовах сім’ї;

· забезпечення взаємодії між дошкільним навчальним закладом й іншими організації соціальної і медичної підтримки дітей і батьків або осіб, які їх замінюють.

В центрі можна отримати кваліфіковану консультацію заступника директора по дошкільному вихованню , вихователя-методиста, практичного психолога, керівника гуртка з образотворчого мистецтва, медичної сестри, вихователів.

Попередній запис щодо участі батьків у роботі консультативного центру можна зробити за телефоном  0963549760

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Ваша дитина не відвідує дошкільний заклад, але Ви є відповідальними за якісну підготовку дітей до оволодіння життєвою компетентністю. У нашому дошкільному закладі працює Консультативний пункт, де Ви зможете отримати відповіді на свої запитання, розвіяти тривоги і сумніви, впевнитись у правильності своїх методів виховання та навчання, скоригувати виховний процес у сім’ї. Для Вас працюють наші фахівці.

Графік  роботи консультативного пункту
Директор закладу  -  понеділок  10.00 - 12.00;  п'ятниця 14.00 - 16.00
Вихователь- методист Бєсєдіна А.П.   -  четвер 16.00 - 17.00
Керівник гуртка Пудова Л.В. - вівторок 16 00 – 17 00
Практичний психолог Колесник М.М. - середа 16.00 - 17.00
Медична сестра Аляб' єва Л.Ф, - щодня 16.00 - 17.30

Історія української державності – це не 30 років незалежності. І навіть не 100 років, як могло б здатися, якщо починати відлік від Української Народної Республіки, яка постала в 1917 році.

Українській державності – понад 1000 років. У середньовічній Київській Русі вкорінені не тільки культурні, а й державні традиції українців. З того часу походять деякі вагомі атрибути нашої держави сьогодні:

• знак тризуба, який став Державним гербом України,
  • назва нашої грошової одиниці,
  • прийняття християнства, яке стало найпоширенішим віросповіданням на українських землях, зумовило нашу включеність у європейську цивілізацію ще в Середні віки,
  • навіть назва «Україна» вперше згадується в Іпатіївському літописі в 1187 році,
  • врешті Київ – політичний і культурний центр Київської Русі – залишається політичним і культурним центром сучасної України. І  щоб відчути свою приналежність до спадку Київської Русі, нам сьогодні не потрібно покидати меж ані своєї країни, ані її столиці