Наші педагоги

НАГОГА  КАТЕРИНА  ЛЬВІВНА,

вихователь  молодшої групи. В закладі працює з 2016 року. Освіта не повна вища. Творча та старанна. Нетрадиційно підходить до здійснення навчально-виховного процесу. Педагог емоційний, тактовний. доброзичливий.

ПЕДАГОГІЧНЕ  КРЕДО:"Головне в роботі з дітьми - це терпіння, оптимізм та творчий підхід до всього".

БУРЛАКОВА  ОЛЬГА  ВОЛОДИМИРІВНА, вихователь молодшої групи. В закладі працює  з 1997 року. Освіта не повна вища. Стаж педагогічної роботи 31 років. Нагороджена Грамотою управління освіти і науки Дніпродзержинської міської ради. Творча і ініціативна, доброзичлива. Голова профспілкового комітету ЗДО  № 50 "Перлинка". Відповідально ставиться до виконання своїх обов'язків, має особистий підхід до кожної дитини.

ПЕДАГОГІЧНЕ  КРЕДО: "Любити дитину за те, що вона є".

РУДЬ  КАТЕРИНА  ЮРІЇВНА, вихователь молодшої групи. В закладі працює з 2004 року. Освіта вища педагогічна. Має кваліфікаційну категорію "спеціаліст першої категорії". Педагогічний стаж 18 років.

ПЕДАГОГІЧНЕ  КРЕДО: "Дивитися на світ очима дитини, дивуватися, радіти, творити і пізнавати нове разом з нею"

ЖУК  ТЕТЯНА  ВОЛОДИМИРІВНА, вихователь старшої групи. В закладі працює з 2017 року. Освіта  вища. Педагогічний стаж роботи 12 років.

ПЕДАГОГІЧНЕ  КРЕДО: "Щасливе, усміхнене обличчя дитини в садочку - найвища оцінка діяльності вихователя"

ЧУЙКО  ТЕТЯНА  ОЛЕКСІЇВНА, вихователь середньї групи. В закладі працює з 2013 року. Навчається у Дніпровському фаховому педагогічному коледжі КЗ  "вищої освіти ДАНО" Дніпропетровської обласної ради, 2 курс .

ПЕДАГОГІЧНЕ  КРЕДО: "Створювати, творити  вигадувати для дітей  та разом з ними"